Strona głównaPOZOSTAŁE ARTYKUŁYOferujemy protezy, które noszą się znacznie lepiej od standardowych protez akrylowych!!!!!!!

Oferujemy protezy, które noszą się znacznie lepiej od standardowych protez akrylowych!!!!!!!    * acetalowe (szkieletowe bez metalu)
    * Vertex ThermoSens
    * dla alergików (Polyan ACR)


Protezy z materiałów termoplastycznych tj. acetal i Vertex ThermoSens są odporne na przeciążenia mechaniczne, a także są cieńsze i bardziej wytrzymałe niż zwykle protezy akrylowe.
Charakteryzują się wysoką estetyka w porównaniu do protez szkieletowych metalowych i dają pacjentowi więcej wygody oraz pewności użytkowania. Klamry czy tzw. haczyki są w kolorze zęba przez co stają się niewidoczne nawet z bliskiej odległości.
Protezy te mają odpowiedni stopień elastyczności co powoduje, że nie wypaczają się nawet po długoletnim okresie użytkowania, nie stają się łamliwe i nie odkształcają się.
protezy dentystyczne z acetalu, nylonu, akrylu

Protezy z materiałów termoplastycznych można wykonywać zarówno przy całkowitym bezzębiu (Polyan ACR, Akryl) jak i przy bezzębiu częściowym (Acetal, Vertex ThermoSens, Akryl).
Nie powodują odkładania się płytki nazębnej oraz zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów, są bez smaku, zapachu i nie powodują podrażnień śluzówki.
Protezy nie zawierają związków toksycznych oraz monomeru resztkowego dzięki czemu są w pełni biokompatybilne i nie wywołują odczynów alergicznych czy stanów zapalnych.
Są idealną alternatywą dla alergików.
Zachęcam wszystkich do stosowania nowoczesnych protez!